Ce mai noapte de sâmbătă…

Sâmbăta seara nu am avut fluturi în stomac ci ”licurici care vibrau”. Ținuta mea vestimentară m-a împrietenit rapid cu „Juliano” la intrare; m-a surprins că știa designerul cămășii mele și când barmanul mi-a răspuns în limba spaniola, deja m-am simțit ca acasă. Pe parcursul serii am descoperit și alți străini: un cpl din Paris, altul stabilit în Florida și niște Irlandezi chill sosiți spre dimineață. Când am urcat la etaj, în patul imens toți vorbeau aceeași limbă. Plutea în aer ”eroticul” sub umbrela luminii difuze, distingeai dintr un tot câte o formă sexy în permanentă mișcare. Ieșea în evidență o tipă care stătea în genunchi ghemuită și privindu și partenerul… ”ocupat” se stimula cu un dispozitiv luminos care flash-uia la propriu între picioarele ei. Am decis că nu i suficientă „lumina artificială” și pe la spatele ei, din poziția doggy style simțeam acum și eu vibrațiile licuricilor luminoși ai jucariei. Ce plăcere trebuie să fi avut și tipa! La plecare ne am făcut o fotografie cu sigla clubului ptr o amintire de neuitat. Multumim, Attraction