Voulez-vous combiner avec nous? Pe 11&12 noiembrie noi suntem acolo😛

ȘOAPTE, GEMETE ȘI RĂSPUNSURI dincolo de ușa Attraction. Oare părinții noștri fac sex?… „A fi părinte este poate cea mai mare împlinire” auzim cel mai des asta din partea lor…și revenind la întrebarea de mai sus:”Ce scârbos!” ar spune mulți dintre noi; părinții sunt asociați cu grijile și atenția către noi, joburile lor și facturile de achitat, banii de buzunar si dacă fac sex, să facă în dormitorul lor, sa nu i auzim noi, dormitor care de 7, 9,14,19ani devine din ce în ce mai mic. Ei uita ca au fost cândva tineri amuzanți, frumoși, distractivi, pierd metri pătrați de dorință și imaginație într o casnicie lungă. Dar exista și oameni care descoperă ca sunt vii, ca vremea lor n a trecut. Mămici sexy care îmi spun la plecare: Iulian gata distracția, plecam la drum spre orașul nostru, ne am simțit bine după atâta munca săptămâna asta, dacă ar ști fiica-mea ce am făcut în seara asta aici😇💕🥳Asta i Attraction Club, mă rog, o părticică 😜