„Cabaret Swingers Party” pe 20 si 21 Mai (divertisment pentru adulti, dans, băuturi si mult sex in singurul club dedicat swingului, cele mai multe cupluri care savurează atmosfera unică Attraction Club)

„O singură dată am fost în Attraction, după care m am mutat în Munchen, Londra si în tot așa multe cluburi am încercat, dar acea prima experiență cu swingul din Attraction Club n-am mai întâlnit-o nicăieri. Această scurtă mărturisire este pentru cei care n-au fost încă acolo, ptr restul …au rămas amintiri de neuitat( legende). Într o seară intră un cuplu cu ținută, atitudine respectabilă, în urma lor o dâră fină de parfum și un lanț strălucitor care i urmărea. Când mă dumiresc mai bine, la capătul celălalt al lanțului o lesă și în ea o domnișoară tânără care era plimbată elegant ca o felină, nu cumva să scape… să- i facă de râs pe domnii din club. Fie că mergeau la toaletă sau la bar, cele două au fost nedespărțite toată seara. La miez de noapte, în spațiile erotice orgioase, mi se face un semn să mă apropii și mi se șoptește la ureche că dacă vreau să privesc acest strapon cum penetrează domnișoara, să-i aduc un whisky cu gheață. Eram atent și la șoapta, dar și la gemetele în concordanță perfectă cu mișcarea du-te vino între coapsele tinerei. După o pauza de 5 ani, unde credeți ca voi fi cu soția sâmbătă? Cabaret swinger party❤ Am sunat, mi au făcut rezervare, au tematica „Cabaret”, dansatoare cu trupuri de balerine care ne vor impresiona cu sexualitatea, costumatia, dansurile si in final cu nuditatea lor. I’M IN🥳”